Únor 2020     program v pdf

 


Přes prsty

   komedie scénáristy a režiséra Petra Kolečka                                       

Pátek 7. února, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 12 let. 101 minuta.

Příběh se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které beach volejbalu obětují všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale nakonec stejně zamotá Jíra (Jiří Langmajer), svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí. ČR 2019.

 

Dan Přibáň: Velká cesta domů

   VYPRODÁNO!!!                                                                 CESTOVÁNÍ  

Pátek 14. února, 18.00. Vstupné 190 Kč.

Dan a jeho divoké vyprávění o tom, jak dojeli z Indie přes Banskou Bystrici do Prahy a mimochodem při tom objeli svět! Cestovatelská přednáška.

 

Hledá se Yetti

   animovaná dobrodružná komedie                                  DĚTSKÝ FILM    

Pátek 21. února, 18.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 95 minut.

Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem. Pan Článek je lehce bláznivý, překvapivě bystrý a citlivý tvor, který představuje posledního jedince svého druhu, čelí osamělosti a věří, že Sir Lionel je jediným mužem, který mu může pomoci. Ti dva spolu zažijí velké dobrodružství... USA 2019. České znění.

 

Joker

    Joaquin Phoenix a Robert De Niro v americkém krimi thrilleru               

Pátek 28. února, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 15 let. 122 minuty.

Zkrachovalý komediant Arthur Fleck se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět bude brzy znát pod jménem Joker. USA 2019. České titulky.