Únor  2017                program v pdf

Paterson

  americké drama Jima Jarmusche  

Pátek 3. února, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 118 minut.

Paterson je řidič autobusu ve stejnojmenném městečku. Každý Patersonův den je zdánlivě stejný jako ten předešlý: projíždí trasou své linky, pozoruje město ubíhající před čelním sklem a poslouchá úryvky konverzací. Píše básně do notýsku, jde na procházku se psem, za-staví se v baru vždy jen na jedno pivo a přichází domů za svou ženou Laurou. Život Laury je však pravým opakem... Drama v anglickém znění s českými titulky. USA 2016.

Ladislav Zibura – 40 dní pěšky do Jeruzaléma

  cestovatelský stand-up                                                                   PŘEDNÁŠKA 

Sobota 4. února, 19.00. Vstupné v předprodeji 130 Kč / na místě 150 Kč

Prodej na místě se uskuteční, pouze pokud nebudou všechny vstupenky prodány v předprodeji. 

Dítě Bridget Jonesové

  největší smolařka všech dob opět na scéně  

Pátek 10. února, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 15 let. 123 minuty.

Trápení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Tentokrát bude hlavním malérem její neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když otcem je neznámý pohledný cizinec. Když pak na jedné společenské akci zjistí, že stará láska Mark Darcy nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je trápení na světě... Romantická komedie. Český dabing. V. Británie / Francie / USA 2016.

Tajný život mazlíčků

  komedie o tom, co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma    

  DĚTSKÉ PŘEDSTAVENÍ  

Pátek 17. února, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 90 minut.

Pes Max a jeho panička Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Idylka však končí ve chvíli, kdy si Katie přivede z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodne se, že od té chvíle budou žít ve třech. Mezi Maxem a Baronem to je nenávist na první pohled. Od první vteřiny vymýšlejí, jak tomu druhému ztrpčit život, což je přivádí do čím dál komplikovanějších situací. Nakonec skončí ztracení a obklíčení skupinkou zvířat, která pod vedením šíleného králíka vládnou městskému podzemí. Naštěstí má Max doma pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách... Animovaná komedie od tvůrců filmů Já, padouch a Mimoni. Český dabing. USA 2016.

Bezva ženská na krku

  Ondřej Vetchý a Petra Hřebíčková v české komedii 

Pátek 24. února, 20.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 97 minut.

Sympatická Eliška je milující manželkou na plný úvazek. Její bohatý charismatický manžel ji však jednoho dne milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Eliška, která byla vždy jen ženou v domácnosti, se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý starosta ji nastěhuje do jednoho domu s nerudným hrobníkem, který kvůli svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil“. Eliška má ovšem na chlapy momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit… ČR 2016. 

NA BŘEZEN PŘIPRAVUJEME:

Lichožrouti / Jackie / Hacksaw Ridge – zrození hrdiny