Říjen 2016         program v pdf

Teorie tygra

  tragikomedie o tom, že i ochočení muži můžou zdivočet   

Pátek 7. října, 20.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 101 minuta.

Veterinář Jan (Jiří Bartoška) už má dost toho, jak jeho žena Olga (Eliška Balzerová) rozhoduje o celém jeho životě. Poslední kapkou je smrt tchána, který žil stejně a došly mu síly. Janovi začíná být jasné, že je na stejné cestě. Jednoho dne jej napadne způsob, jak získat zpět vládu nad svým životem. Impulsem mu je jeden z jeho pacientů, papoušek s podezřením na Alzheimera... České znění. ČR / SR 2016.

Tohle je náš svět & Bezestopy

  filmová projekce + koncert měnínské kapely                                                       FILMOVÝ KLUB   

Sobota 8. října, 19.00. Podrobnosti na plakátech a webu.

Info – filmový klub: 733 737 867, facebook/Filmový klub Měnín, web kina.

Kung Fu Panda 3

  slavný kung-fu bojovník se vrací                                     DĚTSKÉ PŘEDSTAVENÍ 

Pátek 14. října, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 94 minuty.

Slavný kung-fu bojovník, tak trochu do šířky urostlý panda Po, je zpět. Zdálo by se, že ve dvou předchozích dílech Po dosáhl nejvyššího možného stupně tím, že se stal Dračím bojovníkem, ale teď před ním stojí nová velká výzva: má se stát učitelem. Na starost dostane své idoly – Tygřici, Opičáka, Zmiji, Jeřába a Kudlanku – pětici nejlepších bojovníků v celé Číně. A tak na tréninkovém sále zavládne naprostý chaos... Animovaná dobrodružná komedie. Český dabing. USA 2016.

REVENANT Zmrtvýchvstání

  Leonardo DiCaprio v dramatu podle skutečné události   

Pátek 21. října, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 15 let. 156 minut.

Americký západ, Jižní Dakota, 1823. Zkušený lovec a trapper Hugh Glass je na výpravě s lovci kožešin. Musí překonávat nemilosrdnou krajinu plnou nástrah. Glassovi se stává osudným střet s rozzuřenou samicí medvěda grizzlyho. Útok sice přežije, ale je těžce zraněný. S Glassem zůstanou dva muži, Fitzgerald a Bridger. Ti jen čekají, až zemře, aby jej pak pohřbili a mohli pokračovat v cestě. Ale zraněný lovec stále neumírá, a tak se muži rozhodnou čekání zkrátit. Ještě žijícího Glasse zahrabou v hrobě a zmizí. Jenže Glass má tuhý kořínek... Dobrodružné drama v anglické znění. České titulky. USA 2015.

Angry Birds ve filmu

  oblíbení animovaní ptáci ve vlastním filmu                      DĚTSKÉ PŘEDSTAVENÍ       

Pátek 28. října, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 98 minut.

Příběh nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem, a svůj ostrov před nimi zachránit. Akční animovaná komedie. Český dabing. USA 2016.