Leden 2017               program v pdf

Doba ledová: Mamutí drcnutí

 pátý díl populární animované série    

 DĚTSKÉ PŘEDSTAVENÍ    

Pátek 6. ledna,18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 95 minut.

Přichází ledová událost roku a s ní stará známá parta, k níž patří i veverčák Scrat. Ten ve snaze konečně ulovit věčně prchající žalud způsobí nehodu, z níž se vyklube karambol a z něj úplná katastrofa. Nejdříve Scrata hon za žaludem katapultuje do vesmíru. A tam, díky třaskavé směsi své pověstné nešikovnosti a nekončící smůly, veverčák náhodně spustí sérii kosmických katastrof, které vedou až k ohrožení naší planety. Protože se však naše parta skládá ze samých neohrožených hrdinů, nečeká na své vyhubení, ale vydává se na záchrannou výpravu... Animovaná komedie. USA 2016. Český dabing.

Rodinné štěstí

 maďarské drama   

Pátek 13. ledna, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 12 let. 81 minuta.

Neohlášená návštěva příbuzných nebývá vždycky příjemnou záležitostí, zvlášť pokud se protahuje na neurčitý počet dní. Živě a autenticky vykreslené rodinné setkání natočil maďarský režisér Szabolcs Hajdu a z 51. MFF Karlovy Vary si odvezl jak cenu za nejlepší herecký výkon, tak hlavní cenu festivalu za nejlepší film. Maďarsko 2016. České titulky.

Hledá se Dory

  rybka Dory, známá z filmu Hledá se Nemo, se vrací na plátna kin      

  DĚTSKÉ PŘEDSTAVENÍ  

Pátek 20. ledna, 18.00. Vstupné 60 Kč. Mládeži přístupný. 103 minuty.

Dory si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem. Najednou si vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče. Společně s Marlinem a Nemem se vydá na strhující dobrodružství napříč oceánem až do prestižního Mořského akvária v Kalifornii, kde se léčí nemocní mořští živočichové. Při prohledávání moderního akvária dojde Dory k poznání, že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům a že to nejdůležitější na světě je přátelství a rodina. Rodinný animovaný film. Český dabing. USA 2016.

Jason Bourne

  americký thriller  

Pátek 27. ledna, 20.00. Vstupné 70 Kč. Vhodný od 15 let. 123 minuty.

Jason Bourne (Matt Damon) se vyrovnává se svou minulostí, kdy se z něj stal stroj na zabíjení. Chce hodit minulost za hlavu a začít nový život. Jeho bývalá kolegyně, zběhlá agentka Nicky (Julia Stiles) mu však připomene, že na ty nejpalčivější otázky ještě nedostal odpověď. Jason se pak znovu ocitá na staré známé horké půdě, kde nemůže věřit nikomu a ničemu... Film v anglickém znění s českými titulky. USA 2016.

Pojar dětem

  pásmo animovaných filmů + tvořivé dílničky pro děti i dospělé 

  FILMOVÝ KLUB JUNIOR  

Neděle 29. ledna, 15.00. Vstupné 60 Kč. Vhodné pro děti od 4 let. Délka pásma 70 min.

Pásmo je složeno z animovaných filmů Břetislava Pojara, který je znám především jako tvůrce populárního seriálu Pojďte, pane, budeme si hrát. Uvidíte pět filmů, na nichž se výtvarník podílel v posledních letech svého života. ČR 2016.

 

 

 

 

 

 

                                                                                                

Zajímavé odkazy: 

 

www.csfd.cz

www.acfk.cz

www.ufd.cz

www.cinemart.cz

www.aerofilms.cz

www.bontonfilm.cz

www.a-company.cz

 

 

 

  V sobotu 4. února v 19.00  

  se uskuteční  

  cestovatelská přednáška   

  Ladislav Zibura  

   – 40 dní pěšky do Jeruzaléma  

 Více info a předprodej zde.